Syndyk masy upadłości Fruvitaland sp. z o.o. w Piotrawinie poszukuje podmiotów zainteresowanych wydzierżawieniem składników z majątku masy upadłości.

Syndyk masy upadłości Fruvitaland  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  Piotrawinie  poszukuje podmiotów zainteresowanych wydzierżawieniem następujących składników z  majątku masy upadłości:

1. obiekt w Granicach gm. Chodel – budynek przechowalniczo-chłodniczy o powierzchni 1200 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 0,49 ha,

2. obiekt w Piotrawinie gm. Łaziska- budynek przechowalniczo-sortowniczy o powierzchni 8 000 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 1,87 ha.

Oferty z proponowanymi warunkami dzierżawy ( proponowana cena, okres itp. ) należy przesłać na adres biura syndyka ul. Rapackiego 12/4 20-150 Lublin w terminie do dnia 11 września 2020 r.

Bliższe informacje na temat oferowanych obiektów można uzyskać w biurze syndyka lub pod numerem tel. 601 37 51 35

Opis Obiektów

1. Obiekt w Granicach gm. Chodel – budynek przechowalniczo-chłodniczy o powierzchni 1200 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 0,49 ha,

– cztery komory przystosowane do mrożenia i przechowywania owoców o szacowanej pojemności ok. 500 ton.

– zaplecze biurowo-socjalne,

– waga samochodowa.

2. Obiekt w Piotrawinie gm. Łaziska- budynek przechowalniczo-sortowniczy o powierzchni 8 000 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 1,87 ha.

– 23 komory w tym 7 komór do mrożenia i przechowania produktów mrożonych i 16 komór przeznaczonych do przechowywania produktów o kubaturze  od 500 m³

– zaplecze socjalno-biurowe

– waga samochodowa,

– linia do sortowania,

– linie do pakowania.

Zdjęcia obiektu w Piotrawinie gm. Łaziska: